מאבק על הפרנסה

שאלה:
בכל יום שישי יוסי מוכר פרחים ליד חנות המכולת. הוא מוכר סחורה יפה וגם ההכנסה די יפה. אהרון השכן של יוסי ראה את הרווחים היפים של יוסי והחליט גם הוא למכור פרחים בפינת הרחוב. הרווחים של יוסי כמובן ירדו. אח של יוסי ראה את פניו העצובות של אחיו והעלה רעיון נפלא. הוא יעמוד ליד הדוכן של אהרון ויספר לאלה שבאים לקנות אצל אהרון על הסחורה המשובחת שמוכרים ליד המכולת וכך יבואו הקונים של אהרון לאחיו יוסי. יוסי התלבט האם מותר לעשות כן?

תשובה:
יש קונים שניתן להפנות לדוכן של יוסי ויש קונים שאינו יכול. הדבר תלוי האם הקונה כבר הגיע לכלל החלטה לקנות אצל אהרון. קונה שהתחיל בברור המחירים כנראה שכבר רוצה לקנות אצל אהרון ואז אסור להפריע למכירה, אבל קונה שרק בדרך לדוכן מותר להפנותו שהרי הקונה עדיין לא החל בהתקשרות כל שהיא עם אהרון.

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Table './laam/wpy_comments' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wpy_comments.comment_ID FROM wpy_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 1179 AND comment_parent = 0 AND comment_type != 'order_note' AND comment_type != 'webhook_delivery' ORDER BY wpy_comments.comment_date_gmt ASC, wpy_comments.comment_ID ASC

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *