סיום חוגי כלכלה והלכה

ביום שני כ”ח בסיוון התקיים כינוס גדול ומכובד לרגל סיום חוגי כלכלה והלכה של מכון משפט לעם.

החוגים ניתנים במסגרת חוגי כלכלה והלכה של עמותת פתחים ומתוקצבים על ידי משרד המדע והטכנולגיה.
החוג התקיים למעלה מחצי שנה ובמסגרתו שמעו המשתתפים שיעורים על מסחר הוגן ועל השקעה כשרה. את השיעורים העבירו הרב אריאל בראלי והרב דרור טוויל ומרצים מתחום הלכלה אשר נתנו מספר סדנאות מקצועיות.

ביום שני בערב התכנסו כל חברי החוג לסכם את הלימוד המשותף. מדובר על קבוצה קבועה שהגיע מדי שבוע לשעתיים של לימוד. חברי החוג השתתפו וסיפרו על התלבטויות מתחום העיסוק שלהם, בין השאר סיפר יחיאל על ההתמודדות שלו בתחום השיווק עם מרמה וחוסר יושר (ניתן לצפיה במדיה). לכבוד הערב הוציא מכון משפט לעם חוברת חדשה המעלה את השאלות והתשובות שנלמדו.
את הארוע סיים הרב בר-אלי בהודאה למשרד המדע והטכנולגיה על התמיכה הכלכלית וכן מסר את התנצלותו של שר המדע שלא יכול להגיע. הקריאה שעלתה על ידי כל הדוברים להכניס את היושר חזרה לעסקים ובכך להפוך לחברה טובה יותר.

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Table './laam/wpy_comments' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wpy_comments.comment_ID FROM wpy_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 1507 AND comment_parent = 0 AND comment_type != 'order_note' AND comment_type != 'webhook_delivery' ORDER BY wpy_comments.comment_date_gmt ASC, wpy_comments.comment_ID ASC

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *